Podprsenky

V kategorii podprsenky naleznete několik druhů podprsenek. Vybrat si tu správnou je však těžké, ale pokud pokud potřebujete poradit, čtěte dál. 

Na trhu dnes existuje již několik druhů podprsenek.

Mezi ty základní patří:

Hladká T-shirt podprsenka

Jak již z názvu vyplývá, tato podprsenka se hodí hlavně pod uplá hladká trička. Je nenápadná, většinou bez krajek, takže pod tričkem nejde vidět.

Vyztužená, polovyztužená nebo nevyztužená

Podprsenka s kosticemi nebo bez

Pro ty, co mají rády pohodlí. Tyto podprsenky nemají konkurenci co se týče komfortu. Téměř je na cobě necítíte, nic vás nikde netlačí. Nejsou však vhodné pro všechny typy poprsí. Hodí se spíše pro malá až středně velký prsa.

Krajková

Krajkové podprsenky jsou tvarem různorodé, avšak co se týče stylu, nevyhovojí každému. Některé mají jemnou krajku a nevýraznou barvu, avšak některé mají nádech erotiky a to nemusí vyhovovat každému. 

Push- up

Push-up podprsenky se hodí do velkých výstřihů a hlavně pro malá až středně velký prsa. Vaše prsa tato podprsenka nadzvede a může je opticky zvětšit až 3x. 

Bardot, bralette

Bardotky a bralletky se hodí především pro menší prsa a do velkých výstřihů. Tvoří malý push-up efekt, ale hlavně díky nim prsa působí velice přirozeně.

Sportovní

Při výběru je nejdůležitější zvolit správnou velikost a tvar právě pro vaše poprsí. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak si vybrat ideální podprsenku, přečtěte si článek "Jak vybrat správnou podprsenku?" 

Jak správně vybrat podprsenku »

Skrýt popis